Věděla si, že tancem dokážeš vytvarovat celou svou postavu?

Že když zapojíš správné svaly, tvoje tělo se začne tvarovat dle tvých představ?

Také se ti hlavou honí myšlenky?

  • Cvičím několikrát týdně, ale výsledky nikde.
  • Posiluji, ale svaly nejsou vidět.
  • Tancuji 3x týdně, ale nevidím, že by se mi postava měnila.

Dělám něco špatně?

Chápu tě. Také by mě štvalo, kdybych na sobě tvrdě makala a neviděla žádné výsledky.

Vysvětlím ti proč to tak je.

Při tanci zapojujeme hlavně nohy a také jeden z největších svalů na těle. Je to STEHENNÍ SVAL. Jeho namáháním spálíme nejvíce tuků v těle.

Tuky pálíme na všech částech těla. Když chceme zpevnit anebo zhubnout na břiše je lepší cvičit největší svaly v těle. Stehenní svaly a zádové svaly. Tím pálíme tuky, nejenom v procvičovaných částech, ale postupně v celém těle.

Když chceme shodit na břiše je zbytečné začít cviky pouze na břicho. Břišní svaly jsou malé a spálí se málo kalorií. Ano, svaly se zpevní, ale pod vrstvou tuku nikdy nevyniknou.

Jsi odhodlaná vyzkoušet, co tvé stehenní svaly dokáží vydržet?

Jmenuji se Markéta Fischerová a mojí celoživotní vášní je tanec. Od baletu, přes výrazový, scénický, disco tanec až ke street dancu.

Působila jsem více jak 11 let jako lektorka tance. Pod mým vedením prošlo několik stovek dětí a vznikaly choreografie, které získaly mnoho ocenění.

V posledních letech se věnuji ženám, které se díky tanci mohou opět cítit samy sebou.

Připravila jsem pro tebe 35 minut tanečního cvičení, ve kterém tvoje stehna dostanou pořádně zabrat 🙂

Jak trénink bude vypadat?

Na záčátek se pořádně protáhnem. A pak jdeme na věc 🙂 Ve svižném tanečním cvičení, které doprovází hudba, se pořádně zapotíme a dáme naším stehýnkům zabrat. A nakonec, aby nás stehna tolik nepálila se znovu protáhneme.

Odkaz na video ti pošlu emailem. Přístup ti zůstáva navždy. Ty tak můžeš svoje stehna trénovat, kdy se ti zachce 🙂

Navíc ti dávám 4denní záruku vrácení peněz. A to bez otázek.  Pokud zjistíš, že si šlápla vedle a trénink není pro tebe, do 4 dnů od zakoupení ti vrátím peníze.

Výsledky ucítíš hned po prvním cvičení. Na tobě bude, aby si opravdu šla do akce a cvičila pravidelně. Jedině tak pocítíš na svém těle změnu. A uvidíš ji nejen v zrcadle 🙂

 Jsi akční žena? Miluješ pohyb? 

Přesně pro tebe jsem udělala cenu tréninku, tak aby sis ho mohla hned zacvičit a zároveň takovou, aby jsi měla závazek sama pro sebe, že se opravdu hned pustíš do akce .-)

Cena tréninku je 310 Kč

!Přístup ti zůstává navždy!

POZOR! Do konce února platí alevový kód TANCUJSTREETDANCE. Po jeho zadání dostaneš trénink s 50% slevou. Tedy za 155 kč

 

Reference

,,Taneční cvičení od Markét bylo vždy super. Pokaždé byl jiný program, jiné písně.. Učila nás spoustu tanečních stylů. Myslím, že každý si musel přijít na své. Já se u toho vždy skvěle odreagovala a zároveň si dala do těla. "
Veronika Gago
,,Díky tvým lekcím se poslední dny cítím úplně jinak, nejsem už tak mrtvolná ale cítím se nabitá energií. Moc se mi líbí, jaká pozitivita z tebe jde... Když s tebou tančím, líbí se to synkovi a vlní se se mnou... Je mu rok a půl a hned jak slyší hudbu tak se vlní."
Nikolúčastnice taneční výzvy

Co bys měla ještě vědět

Nečekej, že tento trénink bude procházka růžovou zahradou. Naopak. Budeš se potit! Možná si i budeš říkat ,,do čeho jsem se to pustila!"

Ano, svým stehnům dáš pořádně zabrat. A pokud nejsi zvyklá, je dost možné, že se ti nohy ze začátku budou klepat.

Ze své zkušenosti vím, že začátky jsou náročné. Ale taky vím, že když budeš trénovat pravidelně, dočkáš se vytouženéných výsledků. A to za to stojí, nemyslíš? 🙂

Chceš se na něco zeptat? Napiš mi marketafischerova@marketafischerova.cz ráda ti odpovím.