QUIET-BOOK-PRACOVNÍ SEŠIT

Mám ohromnou radost, že vám mohu představit PRACOVNÍ SEŠIT QUIET-BOOK.

První myšlenka na vytvoření tohoto sešitu byla od mé kamarádky. Viděla jsem jak si sešit podle zhotovených šablon vyrobila. Já se pro něj absolutně nadchla, a řekla jsem si, že musím taky takový sešit doma pro svého syna mít. A sama si navrhnu šablony.

Byla to pro mě opravdu velká výzva. Ale světe div se, šablony jsem vyrobila 🙂 Na sešitě jsem pracovala  hlavně po nocích, když děti spaly nebo o poledním klidu, kdy jsem měla čas v klidu malovat a šablony navrhovat.

 

Vylepšení

Sešit jsem vyrobila zhruba před měsícem, ale pak jsem si říkala, že bych šablony mohla ještě vylepšit. Nad pracovním sešitem jsem tedy strávila další a další hodiny a probděné noci a vylepšovala jsem.

Jako obrovské plus vnímám spolupráci se svým 3,5letým synem, který mi říkal: ,,Mami toto autíčko se mi nelíbí, vybarvíme ho jinou barvou. Toto kuřátko se mi nelíbí, nakreslíme jiné. Tuto barvu nepoznám, jaký je to odstín?“ Také jsme společně prošli všechny šablony a zkusili jejich funkčnost.

Quiet-Book je tedy z části sestaven podle dětských očí (mého syna). To se mi na tom hrozně líbí, protože dětské oko, pracovní sešit, hned na pohled zaujme.

 

Bonus navíc

Moji kolegyni napadlo. ,,Co takhle Market udělat i černobílou verzi k vybarvení?“ A co myslíte? Já se toho hned chytla.  K barevné verzi šablon jsem tedy vyrobila i černobílé šablony k vybarvení, které dostáváte ke Quiet-Booku ZDARMA jako bonus navíc. Moc děkuji Hance Mulerové za tento úžasný nápad.

Další bonus

Miluji, když se děti vzdělávají formou hry. A proto jsem se rozhodla dát k pracovnímu sešitu další bonus. A uhádnete který? ,,S láskou malované pexeso“ Toto pexeso rozšíří vaše obzory a zároveň se naučíte nebo procvičíte angličtinu 🙂 Není to prima?

 

Co tedy pracovní sešit QUIET-BOOK je?

 • Edukativní sešit, který pomáhá rozvíjet jemnou motoriku dítěte a jeho fantazii.
 • podporuje smysl a kreativitu vašich dětí a zároveň rozvíjí jejich motorické schopnosti
 • podporuje hravost

 

Co se naučíte?

 • Barvy, jejich odstíny
 • Tvary, různé obrazce
 • Skládat puzzle
 • Seřazovat od nejmenší po největší
 • Barvy na semaforu
 • A další šablony, které rozvíjí vaše dítě

Co obsahuje?

 • 20+20 pracovních listů ve formě pdf

 

 • BONUS 1-  ZDARMA ode mě dostanete videonávod, kde vám podrobně vysvětlím jak sešit sestavit, a to krok po kroku
 • BONUS 2- ZDARMA ode mě dostáváte černobílé šablony, které si můžete vybarvit dle svého gusta, a tím váš sešit získá úplně jiný rozměr
 • BONUS 3- ZDARMA ode mě dostáváte ,,S láskou malované pexeso“ 

Pro koho je sešit určen?

Sešit je určen pro děti od 2-5 let. Pokud máte doma hravé děti, které se rády učí formou hry, pak je tento sešit přesně pro vás.

Za chvíli nám začne podzim, proto věřím, že tento sešit zpříjemní vaše chvíle doma, když zrovna venku bude sychravo.

Obrovské plus

Největší plus na tomto sešitě vidím v tom, že ho tvoříte společně. Už při vystřihování šablon, nalepování dílků a následnému sestavení pracovního sešitu, nejenže trénujete jemnou motoriku, ale trávíte čas SPOLEČNĚ S VAŠÍM DÍTĚTEM.  A tento čas je nedocenitelný. A proto jsem QUIET-BOOK i touto formou navrhla. Abyste u něho strávili příjemné chvíle, povídali si, vyráběli, učili se a hlavně se bavili.

 

UŽ TEĎ DĚLÁ PRACOVNÍ SEŠIT QUIET-BOOK RADOST

,,Musím uznat, že tento Quit book je velice povedený. Je ideální pro ty rodiče, kteří nemají čas vymýšlet pro své ratolesti smysluplné aktivity. Našeho čtyřletého Adámka ihned nadchnul a nemohl se od něj odtrhnout, zvlášť od puzzle s autíčkem. Vřele ho doporučuji všem rodičům menších dětí. Vše je srozumitelně vysvětleno ve videonávodu, které je součástí knihy.“

Lucie

Mám obrovskou radost, že Lucce a Adámkovi pracovní sešit dělá radost. Budu moc ráda, když ji bude dělat i vám.

S láskou Markéta

 

Miluje tanec a miluje děti. Učí ženy tančit mateřstvím a pomáhá jim luštit v dětských hádankách, které jim život připraví. Odreagovat se tancem a pak se naplno věnovat svým dětem. Markéta je autorka eBooku V 19ti letech vychovatelkou DD >> . Provází ženy tancem a dostává je do formy >> ! Více o jejím příběhu si přečtěte zde >>
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.

 • Jak jsem si jako mladá vychovatelka vybudovala důvěryhodný vztah s dětmi.
 • Potkáme se na facebooku:
 • Nejnovější články
 • Kategorie