KNIHA: PROTANČI SE ŽIVOTEM

Vždy jsem si přála napsat knihu

 

Slovo dalo slovo a někdo mi řekl KONEJ! A tak konám a píši svůj velký sen!

Žít život ze kterého si nemusím brát dovolenou!

To jsem si vždycky přála….. a když jsem řekla, že to uskutečním obrátil se mi život ne o 360 stupňů, ale rovnou o 720 stupňů.

Rozpadl se mi vztah, rodina, přátelé, domov. To co jsem stavěla na pevných základech se během chvíle rozpadlo. Jako domeček z karet.

Naučila jsem se toho hodně. Od prodeje domu až po mám se ráda. A já jsem na prvním místě. Když byste mi před rokem řekli, že budu máma samoživitelka, budu podnikat, orientuji se v realitách v právničině, ve finanncích, budu jezdit k soudu, zařizovat nové bydlení, seznamovat se s novými lidmi, hledat školku pro kluky, asi bych se vám vysmála. Ale?

Stojím tu po roce a ono se to děje.

Vyřizuju telefonáty, složenky, opravy, nákupy, auto a další a další věci spojené s rodičovstvím a podnikáním.  Ano pod tlakem rostou osbnosti! Ale jde od rána do večera čelit tak obrovskému tlaku?

Za řevu svých dětí, hledání chůvy a vyřizování povinností, jsem se ztratila. A zapomněla jsem na to nejduležitejší. Sama na sebe! Zapomněla jsem se věnovat sama sobě a nedala jsem si ani 5 minut denně pro sebe.

A tak tu čelím sama před sebou. Před totálním životním vyhořením, před hlednáním životní lásky, zamilováním a před sama sebou a svým životem, který, jak jsem psala, se mi rozpadl jako domeček z karet.

A teď ho skládám kousek po kousku, ale… bude uplně jiný. Už ted je uplně jiný. Jsou v něm jiní lidé, jiné cíle, jiné požadavky a hlavně já jsem úplně jiná. A života, ze kterého si nechci a nebudu brát dovolenou se nehodlám vzdát!

Proto píšu knihu. Pro všechny, které si prochází nějakým obdobím. Hledají se, hledají cestu. Neví na kterou stranu se mají vydat. Pro ty, co se chtějí inspirovat. Pro všechny, které nešli, nejdou a nepůjdou s davem, ale vždy budou vybočovat z řady a ptát se:  ,,Jsem divná, když vybočuji?" A po čase se otázka přemění na: ,,Jsou divní oni?" A po čase přijde odpověď. ,,Nejsem divná já ani oni, ale já jsem se rozhodla jít svoji cestou!" 

Chceš být první komu dám vědět až knihu vydám?