CESTA ZAČÍNAJÍCÍ TANEČNICE/taneční kurz

Pro ženy, které si na sebe i v běžném životě plném povinností a starostí chtějí udělat čas, strávit ho jen samy se sebou a dát si do těla.

Proč ses rozhodla vytvořit online kurz?

Hodně se setkávám se ženami, které neradi tančí na veřejnosti. Představa, že by se na ně někdo díval je pro ně nepřijatelná. Tady si vytvoří svůj taneční prostor doma. A už samy ovlivní, kdo a jestli se na ně vůbec někdo bude dívat.

V minikurzu tancuj a dostaň se do formy si ženy krásně odpřemýšlely svůj taneční prostor.

V kurzu Cesty začínající tanečnice budeme pracovat na tom, jak se přestat stydět a vyjít z komfortní zóny. Tohle není práce na jeden den. Je to běh na dlouhou trať.

Jak je kurz dlouhý

Taneční kurz trvá 8 týdnů, ale protože vím, že každá máme své tempo moji podporu budeš mít celých 10 týdnů. Navíc přístup máš na celý 1 rok a tak si lekce můžeš rozložil dlé své libosti.

To je i důvod pokud nebudeš stíhat. Jsem toho názoru, že když už se do něčeho pustíš tak to neodkládej a běž do toho. Ale chápu, že někdo potřebuje své tempo a svůj čas. Lekce si tak můžeš rozvrhnout podle sebe. Máš na to 1 rok.

Pro jakou věkovou skupinu kurz je?

Tančit můžeš v jakémkoli věku. Ať je ti 20, 30 , 40 nebo 50. Tanec není o věku, ale o energii. Nemyslím energii jakou máš, ale energii, kterou tanec dává. Sama jsem byla účastnicí na workshopu, kde byli mladí lidé okolo věku 20 a výš a mezi nimi tančila paní okolo 50 let. A neskutečně si to užívala. Všichni jsme ji obdivovali.

A to nekoukám na svého kamaráda Petra Ježka. Mistra ČR v breake dance, kterému je přes 50 let a točí se na hlavě do teď .-)

Co je vše součástí, jenom taneční videa?

Budeme se věnovat tanečním stylům dance hall, house dance, hip hop. Také protažení, tanečním kondičním tréninkům, posilovacím tréninkům.

Setkávám se s tím, že ženy jdou rády do akce, ale neumí si ten čas pro sebe najít. V kurzu se budeme věnovat tomu, jak ten čas zefektivnit, jak ho najít, aby se ženy mohly věnovat sobě s plným vědomím. Budeme se zabývat taneční historií, kterou tanečník potřebuje znát, aby lépe pochopil taneční techniku.

Jsou tam bonusy s tanečnicí Lucií Zelenou, jako je lekce popping nebo rozhovor o taneční terapii. Také lekce zumby a protažení rovnou z postele.

Můžu platit kurz na splátky?

Ano, částku si můžeš rozložit na dvě splátky. Více informací najdeš tady.

Bojím se, že to nebudu stíhat a zvládat.

Chápu tě. K tomu je potřeba vytrvalost. Stoupnout si na jeden schůdek a pomalými krůčky dojít až na ten schůdek poslední. A vytrvalost je za mě jeden z nejdůležitějších, ale také jeden z nejtěžších bodů.

V kurzu se na toto téma také budeme zaměřovat.

A když zjistíš, že to nezvládáš do 14 dní od zakoupení ti vrátím peníze zpět.

Ale řeknu ti jediné. Když budeš mít cíl a při každém zaškobrtnutí si na ten cíl vzpomeneš, tak k němu dojdeš .-) A už záleží na tobě jestli půjdeš po písku nebo po kamenech. Já tě budu na Cestě podporovat 🙂

Budu mít tvoji zpětnou vazbu?

Ano, moji zpětnou vazbu budeš mít po celých 10 týdnů 😊

Budou tréninky k zobrazení naráz. Tedy celých 8 týdnů?

Vždy odkryju jeden týden. Abys byla schopná se plně soustředit vždy zobrazím jeden týden kurzu. Nechci, aby tě obsah kurzu zahltil celými 8 týdny. To by ses pak mohla cítit ztracená jako v bludišti. Tak budeš mít vše přehledně a na vše budeš mít čas.

Markéta je zakladatelkou projektu PROTANČI SE ŽIVOTEM. JE servisní poradkyně kanceláří v Hradci Králové s týmem specialistů s 10-ti letou zkušeností a praxí. Se svým týmem pomáhá lidem v oblasti budování majetku, ochrany příjmů i finanční gramotnosti. Dodává ženám odvahu a sebevědomí Markéta je autorka eBooku V 19ti letech vychovatelkou DD >> . Provází ženy tancem a dostává je do formy >> ! Více o jejím příběhu si přečtěte zde >>
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.