Bojím se? Lhala bych kdybych řekla NE!

Bojím se? No jasně že jo. Lhala bych kdybych řekla ne!

Když jsem začala podnikat, myslela jsem si, že to bude procházka růžovou zahradou. Mám myšlenku, vizi a teď si jít za ní. Vůbec jsem si neuvědomovala, že je to běh na dlouhou trať.

Že mě čekají vzlety, ale i pády. Že budu bojovat sama se sebou. Se svoji hlavou se svým okolím a někdy i se svými dětmi.


Rok před Kristovými léty a já hledala nový domov, partnera a hlavně sebe sama. Jak jsem se dostala do této fáze o tom si budete moct brzy přečíst můj e-book Jak jsem se protančila do financí, který pro vás připravuji ke stažení.

Jmenuji se Markéta Fischerová je mi 33 let jsem matka dvou dětí, samoživitelka a jsem zakladatelkou projektu Protanči se životem.

Cílem tohoto projektu je dodat ženám odvahu a zlepšit rodinám jejich finanční situaci.

Znáte matky samoživitelky? Jak vypadají? Jak se oblékají, jak se chovají, co dělají? A co mladí lidé? Co všechno si mohou dovolit?

Možná se ptáte, co mají tyto dvě odlišné skupiny společného? Nic Vás nenapadá? Na první pohled se může zdát že nic. Přitom jsou si tak blízké a tak podobné.

Proto jsem objala všechen strach a přivítala ho do svého života.

Protože upřímně? Může si tahle máma odjet sama na dovolenou s dětmi? Může si člověk ve 20-ti letech postavit dům?

Já jsem se sbalila v červnu tohoto roku. A tramtadada Řecko nás přivítalo v celé své kráse. A když jsem tam tak na tom letišti stála. Ptala jsem se: ,,Proč jsem tu jediná matka s dětmi? Proč tu jsou rodiny, páry a já jsem tu sama?“ Bylo mi z toho divně a trochu i smutno a pak mi došlo. No jo, protože matka samoživitelka si nemůže dovolit dovolenou v Řecku.

A ono dovolit a dovolit. Z pohledu financí je to jedna stránka a z pohledu: Můžu odjet sama? Jsem v pohodě? Zvládnu to? Je stránka druhá.

Proto jsem se rozhodla podnikat ve financích. Bořit zdi. Otvírat lidem oči a plnit jejich sny. Že jsou to sračky a fráze? Přesně to si řekne člověk, který bude neustále nadávat. Na politiku, koronavir a já nevím, co všechno. A po pravdě? S takovými lidmi spolupracovat nechci. Protože můžu u nich něco já změnit?

Tady by jsme se mohli dohadovat. Reálně je to tak: Já Vám můžu otevřít oči, nastínit situaci, ale rozhodnutí a konání je vždy na Vás. Na Vás jestli se dál budete válet v hromadě bahna anebo jestli z toho bahna hrdě vylezete! My všichni si tvoříme svou realitu a je jen a jen na nás, jaká ta realita je a bude!

Když se rozhodnete, že půjdete do lesa na houby, tak jdete ne? A není to tak, že Vás tam někdo doveze, donese dá Vám koš do ruky, hledá za Vás houby, sebere je a dá do košíku. Nebo ano? udělá to někdo za Vás?

Je jen na Vás zda do lesa půjdete, budete číst knihu, vařit, uklízet, pracovat nebo se jen tak válet.


Ve 20-ti jsem se rozhodla si postavit dům. Vždy jsem byla člověk, který si šel tvrdohlavě za svým. Přes mrtvoly, hlava nehlava. Jenže to jsem nedomyslela. A ani jsem si to neuvědomovala.

Bez rezerv jsem začala stavět dům snů. Ne sama. S bývalým přítelem. Bydlela jsem 5 let ve vysněném domu se zahradou. Porodila dvě děti, rozjela podnikání a BUM vše spadlo. Tlustá čára za vším! Prodej domu, rozpad vztahu, odmítnutí okolí, nemocné děti a výpověď v práci. Začínání nového jinde. Někde, kam mě to celý život volá. Jen jsem neměla odvahu udělat ten krok.

A kdyby si se mnou někdo ve 20-ti letech sedl a zeptal se mě: ,,Markéto, jaké jsou Vaše životní cíle?“ Hned bych věděla, co odpovědět. Barák snů, děti a dovolená každý rok.

V tu chvíli jsem nemusela jít do překlenovacího úvěru, kde zaplatím přes jeden a půl baráku, ale mohla jsem si na svůj vysněný dům odkládat. Místo toho abych si odkládala jsem si kupovala oblečení, dovolené a splácela první úvěr. Ajajaj…..

Naučit se zaplatit sám sobě! To je moje poslání. Dát ženám samoživitelkám možnost vzdělání, osobního rozvoje. A nejen ženám, ale i mužům. Mladým, starým, tlustým, hubeným. Dát jim možnost něco změnit.

Já se rozhodla a protančila jsem se do financí. Sama s dvěma úžasnýma akčníma klukama, který tančí se mnou. A tak i tančím s klienty. Společně se svým zkušeným týmem v zádech. Odkládáme na sny a přání. Svoje i našich klientů.

A co je moje specialita? Dodávám ženám odvahu. Podporuji je v jejich rozhodnutích, k akci. Jsem žena činu. Tvořitelka, umělkyně, léčitelka. Jsem Markéta Fischerová. Podnikatelka.

Nezávaznou konzultaci objednávej na marketafischerova@marketafischerova.cz nebo zavolej na 606 374 847

Našla jsem odvahu posdílet můj osobní příběh s Vámi, o kterém se rozepíšu v e-booku Jak jsem se protančila do financí a knize Protanči se životem. Tento projekt začne opět ožívat a já se těším, co vše pod ním opět začne v online i v offline světe vznikat 🙂 a už vzniká.

Markéta je zakladatelkou projektu PROTANČI SE ŽIVOTEM. JE servisní poradkyně kanceláří v Hradci Králové s týmem specialistů s 10-ti letou zkušeností a praxí. Se svým týmem pomáhá lidem v oblasti budování majetku, ochrany příjmů i finanční gramotnosti. Dodává ženám odvahu a sebevědomí Markéta je autorka eBooku V 19ti letech vychovatelkou DD >> . Provází ženy tancem a dostává je do formy >> ! Více o jejím příběhu si přečtěte zde >>
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.